Fotbalový oddíl TJ Dynamo Nelahozeves

Psal se rok 1930, když se zrodila myšlenka založit fotbalový klub. Jedna věc byla klub vůbec založit a získat aktivní členy, a věc druhá najít vhodný „plácek“, který by sloužil jako fotbalové hřiště. Celé této myšlenky se ujala skupina, vedená Arnoštem Rupprichem. Po ustavující schůzi byla zahájena činnost fotbalového oddílu pod názvem AFK Hleďsebe-Podhořany

Postupem času docházelo k reorganizaci soutěží i ke změnám názvu klubu. Z původního AFK Hleďsebe – Podhořany, přes Dynamo Miřejovice až k současnému TJ Dynamo Nelahozeves. Stejně jako název klubu, měnily se i soutěže a končící župy nahradily kraje. Kolem roku 1959 se na Dynamu začala organizovat i mládež (žáci a dorost).

Po sportovní stránce se fotbalový oddíl nejčastěji pohyboval v okresních soutěžích. Největšího úspěchu dosáhl v sezoně 2006/2007, kdy hrál náš tým Krajský přebor. Poslední dvě sezony hraje TJ Dynamo Nelahozeves krajskou první A-třídu a daří se mu velmi dobře.

Velmi pozitivní je i rozvoj mládeže. V současné době máme čtyři mládežnické celky od mini přípravky až po dorost Všechny naše týmy mládeže hrají okresní soutěže.