Cesta pohádkovým lesem

V neděli 4. června se v rámci oslav Dne dětí konala již tradiční Cesta pohádkovým lesem, kterou pořádala  TJ Dynamo Nelahozeves ve spolupráci s místním Sborem dobrovolných hasičů.
Vydařené počasí přilákalo velké množství dětí i dospělých. V lese děti přivítal Krteček se zahradníkem, u vodníků si  mohly ulovit zlatou rybku, bába z perníkové chaloupky jim nechala uloupnout perníček , Sněhurka s trpaslíky vyzkoušela  jejich přesný hod na cíl a zároveň i znalost angličtiny, u broučků předvedly své malířské nadání, indiáni je převedli po laně přes propast , úkol u pirátů byl náročný na soustředění , u hasičů na děti čekalo vodní dělo  , Rumcajs s Mankou prověřil  šikovnost při zatloukání hřebíků, u Šmoulů si skok v pytli s dětmi připomněli i někteří rodiče , lišky měly připravené lyže a na závěr čekal Křemílek a Vochomůrka s občerstvením . Na každém stanovišti si děti vysloužily lákavou odměnu. 
Věříme, že si všichni společné odpoledne příjemně užili a již nyní se těšíme na příští rok.
Zároveň bychom chtěli poděkovat všem účinkujícím za jejich výborný herecký výkon.